Logo Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie

Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie

Dorobek naukowy jednostek UP w Lublinie

opublikowano 15 marca 2018 14:17

W Bazie Publikacji Pracowników dorobek naukowy jednostek które zmieniły nazwę lub zostały przekształcone w 2017 roku widoczny jest tylko pod nową nazwą i zawiera publikacje, w których autorzy afiliowali pod nową nazwę instytucji . Starsze publikacje, w których pracownicy afiliowali pod dawne nazwy widoczny jest tylko w raporcie autorów lub raporcie jednostki. Istnieje możliwość przygotowania raportu przez pracowników OIN BG UP, uwzględniającego cały dorobek jednostki, niezależnie od nazwy.

Oprogramowanie Bibliografia Publikacji Pracowników © 2004-2018 IPLweb; wersja 1.0.25-dev