Analiza farmakokinetyczna stężeń sulfadwumetoksyny i trimetoprymu we krwi i tkankach owiec po domięśniowym i dożylnym stosowaniu preparatu Vetrim ("Polfa") w celu wyznaczenia okresu karencji.
Opis bibliograficzny
Analiza farmakokinetyczna stężeń sulfadwumetoksyny i trimetoprymu we krwi i tkankach owiec po domięśniowym i dożylnym stosowaniu preparatu Vetrim ("Polfa") w celu wyznaczenia okresu karencji. [AUT.] ZBIGNIEW ROLIŃSKI, CEZARY KOWALSKI, M. DUDA. Annales UMCS, sect. DD. Medicina Veterinaria. R. 1989 vol. 44 s. 149-158, il., bibliogr., sum.
Skopiowane!
Szczegóły publikacji
Źródło:
Annales Universitatis Mariae Curie- Sklodowska, sectio DD. Medicina Veterinaria R. 1989 vol. 44, s. 149-158
Rok:1989
Język:Polski
Charakter formalny:Artykuł w czasopismie
Typ MNiSW/MEiN:praca oryginalna
Identyfikatory
BPP ID: (46, 48227) wydawnictwo ciągłe #48227
Metryki
0
Punkty MNiSW/MEiN
0
Impact Factor
Eksport cytowania
Wsparcie dla menedżerów bibliografii:
Ta strona wspiera automatyczny import do Zotero, Mendeley i EndNote. Użytkownicy z zainstalowanym rozszerzeniem przeglądarki mogą zapisać tę publikację jednym kliknięciem - ikona pojawi się automatycznie w pasku narzędzi przeglądarki.
Informacje dodatkowe
| Rekord utworzony: | 29 kwietnia 2021 07:51 |
|---|---|
| Ostatnia aktualizacja: | 29 kwietnia 2021 07:51 |