Wpływ skarmiania mieszanki pełnoporcjowej z udziałem śruty rzepakowej "00" w żywieniu loch na wskaźniki hematologiczne i zawartość składników mineralnych krwi. >&rft.epage=>&rft.language=pol.">

Opis bibliograficzny

Wpływ skarmiania mieszanki pełnoporcjowej z udziałem śruty rzepakowej "00" w żywieniu loch na wskaźniki hematologiczne i zawartość składników mineralnych krwi. [AUT.] WACŁAW KRASUCKI, EUGENIUSZ GRELA. Ann. Univ. Mariae Curie-Skłodowska, EE Zootech. 1994 Vol. 12 s. 229-236, il., bibliogr., sum.
Skopiowane!
Kliknij opis aby skopiować do schowka

Szczegóły publikacji

Rok: 1994
Język: Polski
Charakter formalny: Artykuł w czasopismie
Typ MNiSW/MEiN: praca oryginalna

Identyfikatory

BPP ID: (46, 45308) wydawnictwo ciągłe #45308

Metryki

2,00
Punkty MNiSW/MEiN
0
Impact Factor

Eksport cytowania

Wsparcie dla menedżerów bibliografii:
Ta strona wspiera automatyczny import do Zotero, Mendeley i EndNote. Użytkownicy z zainstalowanym rozszerzeniem przeglądarki mogą zapisać tę publikację jednym kliknięciem - ikona pojawi się automatycznie w pasku narzędzi przeglądarki.

Skopiowane!

Informacje dodatkowe

Rekord utworzony:30 kwietnia 2019 10:01
Ostatnia aktualizacja:30 kwietnia 2019 10:01