Dynamika zmian organicznych i mineralnych produktów biodegradacji odpadowego pierza przez grzyby wyizolowane z gleby pochodzącej z kolonii gawrona Corvus frugilegus.
Opis bibliograficzny
Dynamika zmian organicznych i mineralnych produktów biodegradacji odpadowego pierza przez grzyby wyizolowane z gleby pochodzącej z kolonii gawrona Corvus frugilegus. [AUT.] MICHAŁ MOŻEJKO, JUSTYNA BOHACZ, IGNACY KITOWSKI, JOANNA BEDNARZ. W: Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Problem odpadów i ich zagospodarowania” : Abstrakty /redakcjq naukowa Alicji Danielewskiej i Joanny Jędrzejewskiej s. 24-25. Lublin 2020, Fundacja na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL, 978-83-66261-83-9.
Szczegóły publikacji
Źródło:
Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Problem odpadów i ich zagospodarowania” : Abstrakty /redakcjq naukowa Alicji Danielewskiej i Joanny Jędrzejewskiej, s. 24-25
Wydawca:
Fundacja na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL
Rok: 2020
Język: Polski
Charakter formalny: Streszczenie zjazdowe konferencji krajowej
Typ MNiSW/MEiN: inne
Informacje dodatkowe
Rekord utworzony: | 3 kwietnia 2021 21:35 |
---|---|
Ostatnia aktualizacja: | 3 kwietnia 2021 21:35 |
Identyfikatory
ISBN: 978-83-66261-83-9
BPP ID: (59, 47403) wydawnictwo zwarte #47403
Metryki
0
Punkty MNiSW/MEiN
0
Impact Factor
Eksport cytowania
Wsparcie dla menedżerów bibliografii:
Ta strona wspiera automatyczny import do Zotero, Mendeley i EndNote. Użytkownicy z zainstalowanym rozszerzeniem przeglądarki mogą zapisać tę publikację jednym kliknięciem - ikona pojawi się automatycznie w pasku narzędzi przeglądarki.