Monitoring gleb zdegradowanych i rekultywowanych odpadami.

Opis bibliograficzny

Monitoring gleb zdegradowanych i rekultywowanych odpadami. [AUT.] MARTA BIK-MAŁODZIŃSKA. W: Krajowa platforma glebowa i krajowy hub ds. Gleb. Konferencja naukowa. zrównoważony rozwój i ochrona gleb w planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym. 26 września 2024 s. 21. Warszawa 2024, Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa - Państwowy Instytut Badawczy.
Skopiowane!
Kliknij opis aby skopiować do schowka

Szczegóły publikacji

Źródło:
Zobacz wydawnictwo nadrzędne Krajowa platforma glebowa i krajowy hub ds. Gleb. Konferencja naukowa. zrównoważony rozwój i ochrona gleb w planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym. 26 września 2024, s. 21
Wydawca:
Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa - Państwowy Instytut Badawczy
Rok: 2024
Język: Polski
Charakter formalny: Referat zjazdowy konferencji krajowej
Typ MNiSW/MEiN: inne

Identyfikatory

BPP ID: (59, 50614) wydawnictwo zwarte #50614

Metryki

0
Punkty MNiSW/MEiN
0
Impact Factor

Eksport cytowania

Wsparcie dla menedżerów bibliografii:
Ta strona wspiera automatyczny import do Zotero, Mendeley i EndNote. Użytkownicy z zainstalowanym rozszerzeniem przeglądarki mogą zapisać tę publikację jednym kliknięciem - ikona pojawi się automatycznie w pasku narzędzi przeglądarki.

Skopiowane!

Informacje dodatkowe

Rekord utworzony:25 października 2024 09:20
Ostatnia aktualizacja:25 października 2024 09:20